Služby

Naše služby koncipujeme na míru zákazníkům a partnerům individuálně, A to jak ve vztahu k odběratelům, tak i ve vztahu k dodavatelům. Naším cílem je spokojenost všech zúčastněných stran.

Vše pro nákup, obchod a logistiku

Zajišťujeme nákup, uskladnění, prodej, logistiku a programová i IT řešení ve spojení s účetními a finančními službami pro obchodní společnosti. Jsme schopni zajistit komplexní služby pro potřeby rozšíření obchodní sítě. Umíme zaštítit nákup vašeho zboží až po distribuci koncovému zákazníkovi včetně marketingového, finančního i IT zázemí.

Věrnostní programy

Budujeme a udržujeme vztahy se zákazníky. Motivujeme zákazníky k opakovaným nákupům a vytváříme stabilní zákaznickou základnu pro další prodejní rozvoj. Zajišťujeme flexibilní věrnostní programy od nápadu až po realizaci a vyhodnocení.

Strojové (robotické) vidění

Ve spolupráci s vysokými školami stále vylepšujeme technologii strojového vidění pro efektivní analýzu chování a potřeb vašich zákazníků. Díky strojovému vidění získáte relevantní informace o vzorcích chování vašich záazníků v prodejnách, na výstavách, konferencích nebo veletrzích a budete schopni na tyto potřeby vhodně reagovat.